o-firmie nowosci promocje nasze-sklepy wspolpraca kontakt
O firmie


Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe ''JEANNETTE'' istnieje na rynku od 1983 roku.
Obecnie jesteśmy największą firmą branżową na Warmii i Mazurach.

Zajmujemy się produkcją i sprzedażą wysokiej klasy odzieży skórzanej, kożuchów, futer oraz galanterii skórzanej. Nasze wyroby produkowane są z naturalnych skór cielęcych, bydlęcych, owczych i kozich importowanych z Włoch, Hiszpanii i Francji o najwyższej jakości. Są to skóry licowane, welurowe, zamszowe o różnej fakturze haftowane i tłoczone w pełnej gamie kolorów.
Produkowane przez nas kożuchy są z importowanych naturalnych skór owczych i jagnięcych wyprawionych na welur lub lico o różnej długości włosia w różnorodnych kolorach i wzorach [haftowane i tłoczone]. Sprzedawane futra i kurtki są wykonane z najlepszych gatunkowo skór norek, lisów, kóz, kozic, królików, mufonów, ocelotów, karakuł i jenotów. Wyroby wykonane są z całych skór, epilowane jak i z błamów. Zajmujemy się również szyciem na miarę co pozwala spełnić Państwa oczekiwania odnośnie wymaganych rozmiarów jak i własnych wyszukanych wzorów.Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną w naszych sklepach firmowych.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta.

Firma cały czas szuka możliwości zwiększenia rynku zbytu poprzez konkurencyjność cenową, najnowocześniejsze wzornictwo, możliwie najwyższą jakość i w pełni profesjonalną podaż oraz tworzenie dobrego wizerunku firmy.


web design 2005 by OSI Go3.pl
O Firmie Nowości Promocje Nasze sklepy Współpraca Kontakt